Sex and Authority


 Zapraszamy żądnych przygód i emocji widzów do Tajemniczego Domu Komnat. Zobacz pierwszy taki projekt w Polsce, łączący interaktywną rozrywkę ze sztuką tańca oraz grą aktorską. Stań się częścią niezwykłego wydarzenia artystycznego, realizowanego przez jednych z najlepszych tancerzy w kraju. Dowolnie zwiedzaj pomieszczenia, w których równolegle odgrywane są sceny. Zapoznaj się z każdym z nich, by dowiedzieć się jak najwięcej i spróbuj rozwikłać intrygę, w jaką uwikłani są bohaterowie. Sam wybierz artystę, za którym będziesz podążać po labiryncie Tajemniczego Domu Komnat. W każdej chwili możesz zmienić osobę, której kroki będziesz śledzić – jednak by odkryć pewne tajemnice, musisz się znaleźć w odpowiedniej komnacie, w odpowiednim czasie.

Marcin Mroziński

Załóż maskę, stań się anonimowy, wypij „magiczny eliksir” i wejdź do świata walki o władzę, spisków i namiętności. Tu tyrańskie rządy sprawuje Arystokrata, który nie spodziewa się jednak, że jego pozycja, a nawet życie są zagrożone. Przeciwko niemu knuje żona, przyjaciel Arystokratów - Henryk, Sprzątaczka i Prostytutka. Wszyscy uwikłani są w sieć intryg, a w osiągnięciu swojego celu niektórzy nie cofną się nawet przed współpracą z... samym Diabłem.
W Tajemniczym Domu Komnat zostaniesz wciągnięty w historię o wielu odmianach władzy - nad samym sobą i nad innymi oraz o sposobach jej osiągania i chęci dominacji. Poczujesz skrajne emocje, jakie towarzyszą bohaterom - miłość, nienawiść, strach, ekscytację, podniecenie.

Marcin Mroziński

Zadaniem widzów jest rozwikłanie intrygi, zrozumienie relacji między postaciami i ich motywacji. Pod przykrywką powierzchowności sięgamy do bardzo ważnych i aktualnych tematów, dotykających każdego z nas. Symboliczny przekaz performansu prowokuje do przemyśleń.
Całość wydarzenia wzbogaci wyjątkowa oprawa muzyczna. Zetknij się ze sztuką w wymiarze, którego do tej pory nie znałeś.

Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie?

  • Liczba miejsc ograniczona
  • Performens trwa ok. 70 min.
  • Wstęp 18+

Terminarz

17-18.02.2017 r. - Wrocław Novotel Centrum, ul. Powstańców Śląskich 7

24-25.02.2017 r. - Łódź Novotel Centrum, ul. Piłsudskiego 11A

24-25.03.2017 r. - Gdynia Mercure Centrum, ul. Armii Krajowej 22

05-06.05.2017 r.- Warszawa Novotel Centrum, ul. Marszałkowska 94

Arystokratka
Arystokratka
Arystokrata
Arystokrata
Prostytutka
Prostytutka Sex and Authority
Henryk
Henryk
Sprzątaczka
Sprzątaczka
Diabeł
Diabeł